"השנה בה שידרגתי את הלימונדה ללימונצ'לו" - מצגת הסיום של משתתפת בתכנית הפרילנסרים

14 משתתפים סיימו את תכנית הפרילאנסרים שהתקיימה במסגרת תכנית ״למרחק״ ומרכז הצעירים של רחובות. "השנה בה שידרגתי את הלימונדה שלי ללימונצ'לו", כך קראה אחת המשתתפות בתכנית, ליטל גל חיימוב, למצגת הסיום שלה. על החוויה שעברה במהלך התכנית וההשפעה שהיא מרגישה בעקבותיה כתבה: "ואוווו, לא להאמין. חצי שנה של ליווי ואימון עסקי שעברתי בתוכנית 'הפרילנסרים' מטעם הג'ויינט, תוכנית למרחק ומרכז הצעירים, הסתיימו בשבוע שעבר בערב מגניב, יצירתי ומחבק.
בקול רועד מהתרגשות, הצגתי בפני הקהילה ומנהלים שותפים, את הדרך שעברתי בתוכנית, דרך שהייתה עבורי מאד משמעותית ומצמיחה, דרך שהיתה כמעין מיקרוקוסמוס בתהליך גדול ומחזק יותר, שאני חווה ועוברת בעוצמות מרוכזות בשנתיים האחרונות. 
 אני שמחה שבחרתי ללכת על זה ולהגשים עוד פיסה מהויז'ן שלי שמדוייק ונכון לי כרגע, על אף ולמרות...
שמחה שהצטרפתי לתוכנית ליווי המדהימה הזו, שאמרתי 'כן'- בעיקר לעצמי. 
שמחה על החברים בקבוצה והמאמנים שחיזקו, עוררו בי השראה, חידדו את מוחי והרחיבו את ליבי.
שמחה שזכיתי להסכים לקבל, להתמסר ולהיות בכובע המתאמנת. נהניתי מאד ולמדתי המון!!
בטקס הסיום, הצגתי את תוצרי הלמידה והיזמות שלי במהלך חצי השנה בתוכנית. הצגתי את פעילותי העצמאית כמנחת קבוצות וסדנאות בתחום התעסוקה ופיתוח קריירה. התרגשתי גם לשמוע ולראות את סיכום הדרך והפריצות המלהיבות של חבריי לקבוצה. לפרזנציית הסיום שלי קראתי - "השנה בה שידרגתי את הלימונדה שלי ללימונצ'לו". ו-וואלה יצרתי אחלה לימנוצ'לו להרים איתו לחיים ולחגוג את הדרך הזו!
לחיי המיזם המבורך הזה, שהיווה לי מרחב ללמידה וביצוע, לחיי הקבוצה המדהימה שיצרנו, לחיי סיום התוכנית ולחיי ההתחלות החדשות והמרגשות שעוד בדרך...
מודה לאלוהים - כל הטוב והשפע הזה ממנו".
במסגרת סיום התכנית כל משתתפים התבקשו להציג מצגת על העסקים שלהם. התכנית התקיימה  במרחב עבודה משותף ריגס.