פתרונות ושירותים למעסיקים

ג'וינט ישראל-תבת (תנופה בתעסוקה) מפתחת שירותים חברתיים שנועדו לסייע ביציאה ממעגל העוני על ידי שילוב וקידום בתעסוקה. מאז הקמת השותפות בשנת 2006, השפיע הארגון על למעלה מ-190,000 איש ואישה, ביניהם, נשים וגברים מהחברה החרדית, החברה הערבית, אנשים עם מוגבלות, עולים, מבוגרים, צעירים חסרי אופק תעסוקתי ועוד.

במהלך שנות פעילותה, ג'וינט ישראל-תבת פיתחה אקוסיסטם בתחום התעסוקה בישראל, תוך שותפות עם ממשלת ישראל, המגזר העסקי, המגזר השלישי והאקדמיה. שיתופי הפעולה שלנו עם מעסיקים הם צעד אסטרטגי במטרה לייצר מענה לביקושים בשוק העבודה.

 

 

פתרונות ושירותים:

חשיפה למקורות גיוס במסגרת פורומים מקצועיים

תוכניות התעסוקה שלנו פותחו ברגישות תרבותית ופריסה ארצית. לכל תוכנית ישנם בעלי תפקיד המכונים "רכז קשרי מעסיקים" שתפקידו להיות בקשר עם מעסיקים ולתווך בין משרות למועמדים, תוך כדי סיוע באיתור מועמדים, ליווי ובניית התאמות לתהליכי גיוס מגוון.

באפשרותו של רכז קשרי המעסיקים להפנות לרכז הכשרות מקצועיות וביחד לייצר מענה יחודי למעסיק.

רכז קשרי מעסיקים הינו בעל ידע בכלים הממשלתיים התומכים במעסיקים. יש אפשרות להתייעץ עמו.

סדנאות גיוון

אנו מפתחים ומעבירים סדנאות לגיוון בתעסוקה, המותאמות לצרכים ולתחומי הפעילות שלכם. בסדנאות נעשה חיבור בין נציגי האוכלוסיה המשתלבת בארגון- המאפשר שיח על דילמות, מאפיינים תרבותיים, סוגיות ניהול ועוד. בסדנאות נפרט את מחזור חיי העובד בארגון: איתור, מיון, גיוס, ניהול ושימור- נפרק את החסמים וניתן להם מענה תרבותי.

יעוץ מותאם אישית

תחומי היעוץ שלנו מקיפים את כל מחזור חיי העבודה בארגון, בנושאים כגון: איתור מיון וגיוס, קבלה לעבודה, שימור וקידום עובדים, תכנון הכשרות מקצועיות, קשרים עם הקהילה, אחריות חברתית, גיוון בתעסוקה, קשרי ממשל. המענה הינו מותאם לבקשתכם, תוך זיהוי צרכים נוספים הדורשים טיפול, ותפירת פתרונות מותאמים. ההתיחסות תכיל גם כלים נוספים שתבת מפתחת עבור מעסיקים.

 

תכניות תבת שפונות למעסיקים

תכניות תבת פועלות בפריסה ארצית ובישובים שונים ברחבי הארץ. בדף המידע של כל תכנית אפשר למצוא מידע על הפריסה והיקף הפעילות שלה. בהתאם לביקוש בשטח, ובמידת האפשר, נשקול להרחיב את הפעילות לאזורים נוספים.

לרשימת התכניות עם מעסיקים

סיורים וכנסים

אחת לשנה, במסגרת שיתוף פעולה עם ארגון מעל"ה מוציאה תבת סיורים למעסיקים, במטרה לשתף בעשייה בשטח. 4 סיורים בפריסה ארצית, מאפשרים למעסיקים ללמוד איך עושים את זה נכון בשילוב אוכלוסיות מגוונות, תוך היכרות עם אנשי המקצוע המפעילים את השירותים/תוכניות בשטח.

ידע וכלים

עולם העבודה המשתנה מאתגר אתכם המעסיקים מבחינה מקצועית ומייצר דיאלוג חדש עם העובדים. תבת מפתחת כלים, ידע ומענים לצרכים הללו. לחצו כאן לקריאת חומרים נוספים

צרו קשר

יעל סלבין: 054-5615605 | yaelslavin@gmail.com